آخرین تصاویر جاسوسی BMW M5 جدید را ببینید

نمایش جزئیات BMW M5 فیس لیفت شده ادامه دارد. آخرین عکس‌های جاسوسی از این سوپر سدان بیش‌تر جزئیات چراغ‌های جلو و عقب آن را نشان می‌دهد، تا جزئیاتی واضح از شخصیت آن. اولین عکس‌های ما از M5 که توسط عکاسان جاسوسی شکار شده بود، خودرویی را نشان می‌داد که با چرخ‌های سری ۵ و چهار لوله اگزوز کوچک ساخته شده است. سری بعدی عکس‌های ما چرخ‌های مشکی اسپرت این خودرو را نشان می‌داد. اما آخرین عکس‌ها خودرویی را به تصویر می‌کشد که از چرخ‌های مشکی پکیج کنونی M5 Competition و کالیپرهایی آبی با نشان تجاری BMW M، دقیقاً مانند خودروی حال حاضر بهره می‌برد. همچنین پوششی برروی ستون‌ها، باربند و شیشه‌های عقب آن کشیده شده است.

آخرین تصاویر جاسوسی BMW M5 جدید را ببینید

در ورای این تغییرات، با کنار رفتن برخی از پوشش‌ها تعداد کمی از جزئیات آن آشکار شده‌است. ما بالاخره توانستیم چراغ‌های LED مربعی بروزشده آن و سپرجلوی بهبودیافته آن را به خوبی ببینیم. بروزرسانی قطعات عقب خودرو بسیار کم‌تر بوده است. اما ممکن است تغییر زیادی را در چراغ‌های عقب شاهد باشیم، ما که با دیدن این عکس‌ها جزئیات خاصی در چراغ‌های عقب ندیدیم. این چراغ‌ها چیزی بین LED های معمولی به کار رفته در BMW M4 و OLED های مدل جدید M4 GTS به نظر می‌رسند. این حدس و گمان بر اساس یک عکس که از نمای پشت این خودروست و چراغ‌های راهنمای روشن آن، به وجود آمده است. این چراغ‌های راهنما، شباهتی به نمونهٔ موجود در مدل فعلی ندارد، اما ما نمی‌توانیم با قاطعیت بگوییم.

آخرین تصاویر جاسوسی BMW M5 جدید را ببینید

ممکن است این عکس‌ها و پوشش‌ها یک حقه برای گمراه کردن ما باشد. تا وقتی که ما برای اولین بار چراغ‌های عقب خودروی تولیدشده M5 بروزشده را ندیده‌ایم، نمی‌توانیم اساسی واقعی برای این مقایسه داشته باشیم. هنوزهم، BMW مطمئناً در کنار M4 GTS، چراغ‌های OLED با تکنولوژی بالای خود را توسعه خواهد داد. فقط ما هنوز هم نمی‌توانیم مطمئن شویم که این تکنولوژی در خودروی بعدی M5 به کار می‌رود یا نه!