احتمال تولید شاسی‌بلند بی ام و X8 وجود دارد

بی ام و هنوز از شاسی‌بلند پرچم‌دار X7 تولیدی رونمایی نکرده است اما مدیران این شرکت قبلاً احتمال تولید شاسی‌بلندی لوکس‌تر با نام X8 را نیز بررسی کرده‌اند.

احتمال تولید شاسی‌بلند بی ام و X8 وجود دارد
این اولین بار نیست که ما درباره X8 خبر کار می‌کنیم اما گفته می‌شود این خودرو می‌تواند نسخه کوپه X7 باشد و به عنوان برادر بزرگ‌تر X6 بازاریابی شود.
البته بنا به گزارش جدید BMWبلاگ، این موضوع رخ نخواهد داد زیرا X8 یک شاسی‌بلند لوکس سنتی و حتی بزرگ‌تر از X7 خواهد بود.

این برند آلمانی در حال سبک سنگین کردن وجود تقاضا برای چنین خودرویی در بازارهایی همچون چین می‌باشد. شاسی بلندهایی که فضای سرنشین زیادی دارند در چین محبوبیت فراوانی داشته و این امر می‌تواند نقطه مثبتی برای بی ام و باشد. X8 در صورت تولید جایگاهی بین X7 و رولزرویس کولینان خواهد داشت.

احتمال تولید شاسی‌بلند بی ام و X8 وجود دارد
بدین ترتیب، بی ام و X8 که لوکس‌ترین و گران‌ترین محصول تاریخ بی ام و خواهد بود از پیشرفته‌ترین تجهیزات و تکنولوژی‌های کمک راننده و خودران مدرنی سود خواهد برد. همچنین این خودرو می‌تواند با طیفی از پیشرانه‌های ۸ سیلندر و البته پلاگین هیبرید عرضه شود.

احتمال تولید شاسی‌بلند بی ام و X8 وجود دارد
هنوز راه زیادی تا تأیید تولید X8 باقی مانده و در خوش‌بینانه‌ترین حالت آن را تا پایان دهه میلادی جاری نخواهیم دید. البته افرادی که به دنبال چنین خودرویی هستند قطعاً منتظر آن خواهند ماند.