احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو

به نظر می‌رسد دلیل دیگری برای هیجان زده شدن درباره نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ پیدا شده زیرا جدیدترین اخبار منتشر شده نشان می‌دهند بخش M بی ام و که مسئول توسعه محصولات پرفورمنس این برند است در این رویداد مهم اقدام به معرفی کانسپت جدید و مرموزی خواهد کرد. هنوز هویت این خودرو مشخص نیست اما باید گفت متأسفانه با یک سوپرکار طرف نخواهیم بود.

احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو
باور بر این است خودروی یاد شده بر پایه همان پلتفرم بکار رفته در سری ۸ جدید بنا خواهد شد. BMW بلاگ مطمئن است این خودرو همان M8 کانورتیبل و یا M8 گرن کوپه نخواهد بود. BMW قبلاً اقدام به انتشار تیزرهایی از M8 کوپه کرده بنابراین احتمال نمایش این خودرو به فرم کانسپت وجود ندارد مخصوصاً اینکه باواریایی ها قبلاً تأیید کرده‌اند نسخه تولیدی این خودرو را در سال جاری معرفی خواهند کرد.

احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو
خب پس با رد شدن این همه گزینه و احتمالات چه چیز دیگری باقی می‌ماند؟ همین منابع مطلع می‌گویند کانسپت یاد شده قرابت نزدیکی با M8 خواهد داشت بنابراین احتمال می‌دهیم BMW چیزی شبیه M860i با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶٫۶ لیتری را معرفی کند؛ به‌عبارت‌دیگر BMW در ژنو احتمالاً پیش‌نمایشی از داغ‌ترین سری ۸ کوپه که درست در جایگاهی پایین‌تر از M8 قرار می‌گیرد خواهد داشت.

احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو
خبر خوب اینکه نیازی به انتظار طولانی‌مدت درباره این خودرو نیست زیرا درهای نمایشگاه ژنو از ششم مارس بر روی خبرنگاران باز خواهد شد. به یاد داشته باشید که BMW قبلاً تیزرهایی از نسخه تولیدی سری ۸ کوپه را منتشر کرده بنابراین شاید این خودرو را هم در ژنو ببینیم. همه‌چیز ممکن است!