با این نسخه‌های خاص سری ۷ BMW آشنا شوید

با عرضهٔ سری ۷ جدید، BMW به عنوان سنگ محکی جدی در این کلاس مطرح می‌باشد و با کمک قسمت Individual این شرکت، خودروساز باواریایی حتی جایگاه بالاتری هم پیدا کرده است.

بخش Individual BMW با توسعهٔ دو نسخهٔ خاص که بر پایهٔ مدل ۷۵۰Li xDrive بنا شده‌اند قدرت و توانایی خود را نشان داده است. دو نسخهٔ خاص ذکر شده عبارتند از: Solitaire (محدود شده به تنها ۶ مدل) و یک نسخهٔ Master Class.

در نمای خارجی، این دو نسخه با دو رنگ‌آمیزی انحصاری عرضه می‌گردند که عبارتند از رنگ طلایی مشکی متالیک BMW Individual و رنگ سفید نگینی متالیک BMW Individual. این خودروساز آلمانی می‌گوید که این رنگ‌ها فقط می‌تواند به وسیله ترکیب کردن روش‌های پیچیده‌ای که با استفاده از پاشش خاص لایهٔ نهایی رنگ انجام می‌گیرد بکار برده شود.

شما این خبرگی و هنر دست را می‌توانید در کابین هم نظاره کنید. این مدل‌ها از چرم کامل Merino و روکش داخلی سقف آلکانترا برخوردار می‌باشند. برای کابین این نسخه‌های خاص می‌توان ۵ حالت انتخابی و تریم را برای داشبورد و درها سفارش داد.

نیروی محرکهٔ این خودروها پیشرانه‌ای ۸ سیلندری و بنزینی با دو توربو می‌باشد که ۴۴۲ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند و برای رساندن این خودرو در زمان ۴٫۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت کفایت می‌کند. بیشینه سرعت این مدل‌های خاص هم به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود گردیده است.

 

با این نسخه‌های خاص سری ۷ BMW آشنا شوید

 

با این نسخه‌های خاص سری ۷ BMW آشنا شوید

 

با این نسخه‌های خاص سری ۷ BMW آشنا شوید