با کفش‌های xDrive BMW، فرزند شما قدم‌های اولیهٔ خود را راحت‌تر برخواهد داشت

روز اول آوریل، BMW بالاخره تمامی توان مهندسی و تخصص دینامیکی کارشناسان خود را روی هم گذاشته و از کفش‌های xDrive خود که برای ارائهٔ بهترین تجربهٔ تاتی کردن برای نوزادان طراحی شده است رونمایی کرد.

با وجود کفش‌های جدید BMW، کودکان تازه به راه افتاده دیگر موقع راه رفتن و دویدن مشکل نخواهند داشت، زیرا این کفش به منظور ارائهٔ پایداری حداکثری در تمامی شرایط می‌باشد: فرش، سرامیک، پارکت و هر چیزی که به ذهنتان برسد! این کفش‌ها که به طور ویژه برای کودکان زیر سه سال طراحی شده است، طبق اعلام BMW کفش xDrive از تکنولوژی معروف و مؤثر چهار چرخ پیشران کمپانی استفاده کرده و بهترین راهکار را برای “کودکان تازه به راه افتاده به منظور داشتن حداکثر پایداری و بدون زمین خوردن‌های فراوان” ارائه کرده است.

به جز موارد ذکر شده، سیستم کنترل کشش خاص این خودروساز آلمانی مجهز به نوعی پلاستیک سازگار شونده می‌باشد که می‌تواند در کسری از ثانیه به شرایط و موقعیت‌های سطحی مختلف پاسخ دهد. این کفش فوق العاده با تکنولوژی خاصی که دارد موضوع تقسیم وزن به بهترین شکل انجام شده و حداکثر ایمنی را برای کودک نوپای شما به ارمغان می‌آورد.

اگر تا الان متوجه نشده‌اید، این موضوع یکی دیگر از دروغ‌های آوریل کمپانی BMW بود. این شرکت آلمانی همواره شوخی‌های خود را بسیار جدی جلوه می‌کند، تا جایی که آن‌ها برای این کفش‌ها حتی یک ویدیوی تبلیغاتی نیز ساخته‌اند.