بی ام و M2 کامپتیشن جدید، M تر از همیشه!

بی ام و M2 کامپتیشن به عقیده بسیاری از افراد یکی از بهترین خودروهای M چند سال اخیر است؛ اما همیشه افرادی هستند که می‌خواهند خودروی خود را ارتقا دهند و به همین دلیل باواریایی‌ها هم‌اکنون یک سری قطعات M پرفورمنس را برای این محصول جذاب تدارک دیده‌اند.

بی ام و M2 کامپتیشن جدید، M تر از همیشه!
این لیست بلندبالا با پکیج سیستم تعلیق اسپورت تر شروع می‌شود. فنرهای پیچشی با ارتفاع ۲۰ میلی‌متری کمتر از جمله شاخصه‌های این پکیج هستند. پکیج یاد شده همچنین شامل دامپرهای تنظیم‌پذیر به منظور ایجاد بهترین پرفورمنس و همخوانی با نیازهای رانندگان می‌باشد.

بی ام و M2 کامپتیشن جدید، M تر از همیشه!
این پکیج سیستم تعلیق همچنین دربرگیرنده ترمزهای جدید با کالیپرهای قرمزرنگ ۶ پیستونه در جلو و ۶ پیستونه در عقب می‌باشد. این ترمزها با همراهی رینگ‌های ۱۹ اینچی جدید باعث کاهش وزن ۳٫۲ کیلوگرمی خودرو شده‌اند؛ و این رینگ‌های بزرگ را لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت کاپ ۲ در آغوش گرفته‌اند.


کاپوت، سقف و درب صندوق را می‌توان با نمونه‌های کربنی جایگزین کرد و حتی کاپوت دارای برآمدگی بیشتری است. البته یک کیت آئرودینامیکی هم تدارک دیده شده که شامل اسپلیتر جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب، اسپویلر لبه صندوق و بال عقب جدید است. تمامی این قطعات از متریال بافته شده تشکیل یافته‌اند.


فکر می‌کنید کربن کافی در این M2 کامپتیشن بکار نرفته است؟ جلوپنجره، ورودی‌های هوا، آینه‌های جانبی و پوشش پیشرانه را نیز می‌توان با قطعات فیبر کربنی بیشتر جایگزین کرد. در کابین نیز غربیلک فرمان جدید، صفحه‌نمایش مسابقه‌ای متفاوت و پدال‌های فلزی به همراه تریم آلکانترا و فیبر کربن بیشتر را می‌توان سفارش داد تا از خودروی خود لذت بیشتری ببرید.

بی ام و M2 کامپتیشن جدید، M تر از همیشه!