بی ام و M4 CS شاگرداول باشگاه بدن‌سازی جی پاور!

بی ام و M4 CS که به سادگی یکی از جذاب‌ترین محصولات مدرن این کمپانی می‌باشد با تحمل چند تغییر می‌تواند کاملاً سریع‌تر از نمونه استاندارد خود باشد.

بی ام و M4 CS شاگرداول باشگاه بدن‌سازی جی پاور!
برای مثال کیت به‌روزرسانی‌های وسیع تیونر مشهور جی پاور باعث می‌شود قدرت پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو به ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور آن نیز به ۷۴۰ نیوتون متر برسد.

بی ام و M4 CS شاگرداول باشگاه بدن‌سازی جی پاور!
این ۱۴۰ اسب بخار و ۱۴۰ نیوتون متر گشتاور بیشتر نسبت به پیشرانه مدل استاندارد به لطف ترکیبی از اصلاحات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری حاصل شده است. به عنوان نتیجه، M4 CS هم‌اکنون تنها به ۳٫۷ ثانیه زمان نیاز دارد تا از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد و سقف سرعت آن نیز ۳۲۰ کیلومتر در ساعت می‌باشد. این خودرو در بحث شتاب و حداکثر سرعت به ترتیب ۰٫۲ ثانیه و ۴۲ کیلومتر در ساعت سریع‌تر از نسخه استاندارد کارخانه‌ای می‌باشد.


توانایی‌های این خودروی جذاب آلمانی با استفاده از یک سیستم اگزوز جدید بیشتر نیز شده است. این سیستم که از تیتانیوم ساخته شده دارای ۴ خروجی فیبر کربنی ۹۰ میلی‌متری بوده و باعث ایجاد صدای عمیق و زیبایی می‌شود.


به منظور اطمینان از همخوانی ظاهر و باطن این خودرو، جی سیستم تعلیق پیچشی کاملاً قابل تنظیم و یک دست رینگ‌های فورج کاری شده هوریکان RR را نیز نصب کرده است.