بی ام و X2 ارزان‌تر در راه آمریکا…

بی ام و X2 هنوز وارد نمایندگی‌های فروش نشده اما قبلاً در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۸ حضور داشته و در بخش بهترین خودروی تولیدی برنده جایزه بهترین طراحی EyesOn شده است. داوران درباره این خودرو گفته‌اند: “X2 یک تازه‌وارد مهم به کلاس شاسی بلندهای کوچک است.”

بی ام و X2 ارزان‌تر در راه آمریکا…
بی ام و با این جمله موافق است و به همین دلیل در حال برنامه‌ریزی برای ارائه نسخه‌های بیشتر X2 در بازار آمریکاست.

بی ام و X2 ارزان‌تر در راه آمریکا…
مدیر تولید بی ام و آمریکا آقای جان کلی در مصاحبه با اتوموتیونیوز گفته که نسخه دیفرانسیل جلو و ارزان‌تر X2 به دیگر عضو چهار چرخ محرک استاندارد خانواده خواهد پیوست. این مدل چهار چرخ محرک که xDrive28i نام دارد در ماه مارس عرضه خواهد شد درحالی‌که نسخه دیفرانسیل جلو sDrive28i طبق انتظارات چند ماه بعدتر قابل خریداری خواهد بود.

بی ام و X2 ارزان‌تر در راه آمریکا…
نیروبخش نسخه چهار چرخ محرک X2 پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو است که قدرت ۲۲۸ اسبی داشته و بهای پایه ۳۹۹۹۵ دلاری خواهد داشت. نسخه دیفرانسیل جلو نیز از همان پیشرانه استفاده خواهد کرد اما بنا به گفته مدیر شرکت حدود ۲ هزار دلار ارزان‌تر خواهد بود. گران‌ترین مدل X2 به همراه هزینه‌های تحویل قیمت بیش از ۵۴ هزار دلاری خواهد داشت.

بی ام و X2 ارزان‌تر در راه آمریکا…
برنارد کوهنت مدیرعامل بی ام و آمریکای شمالی در مصاحبه‌ای که داشته گفته است:

X2 خودرویی با طراحی جذاب بوده و انتظار داریم استقبال بالایی از آن صورت گیرد. بازخوردهای دریافتی از نمایندگی‌ها و مشتریان باعث شده بسیار خوش‌بین باشیم.


شایعاتی وجود دارند مبنی بر اینکه نسخه قدرتمندتر از X2 نیز می‌تواند با خروجی ۳۰۰ اسب بخاری عرضه شود. این خودرو در صورت دست‌کاری توسط M اسپورت می‌تواند نام X2 xDrive35i را به خود بگیرد.