تصاویر غیررسمی بی ام و M4 CS منتشر شد

تعدادی از تصاویر غیررسمی و جاسوسی بی ام و M4 CS به‌صورت آنلاین در سایت بیمرپست منتشر شده است.

تصاویر غیررسمی بی ام و M4 CS منتشر شد
صحبت درباره‌ی این خودرو چیز جدیدی نیست. در واقع در چند ماه اخیر پروتوتایپ های متعددی از بی ام و M4 CS در خلال تست‌ها شکار دوربین‌ها شده‌اند. این خودرو در جایگاهی بین M4 استاندارد و مدل قدرتمندتر M4 GTS خواهد نشست. نام M4 CS قبلاً در اسپانیا و برای نسخه‌ی مخصوص خودروی اسپورت بکار رفته اما CD یاد شده یک هیولای کاملاً متفاوت بوده و شاید به‌صورت جهانی عرضه شود.

تصاویر غیررسمی بی ام و M4 CS منتشر شد
تصاویر ذکر شده نشان می‌دهد که M4 CS دارای ویژگی‌های متمایزی برای جدا شدن از سایر مدل‌ها است. برای مثال در بخش عقب اسپویلر لبه‌ای بزرگ و چراغ‌های به‌روز شده‌ای را می‌بینیم. به علاوه رینگ‌های اسپورت منحصربه‌فردی زیر خودرو قرار گرفته و همچنین شاهد ترمزهای سرامیک کربنی و اسپلیتر فیبر کربنی بزرگی در جلو هستیم.

تصاویر غیررسمی بی ام و M4 CS منتشر شد
به نظر می‌رسد که قدرت M4 CS احتمالاً بالاتر از ۴۴۴ اسب بخار مدل مجهز به پکیچ مسابقه‌ای خواهد بود. مخصوصاً اگر بی ام و بخواهد از رقبای قدرتمند خود عقب‌تر نیفتد این موضوع را در نظر خواهد گرفت. احتمالاً خروجی پیشرانه‌ی این خودرو به مرز ۵۰۰ اسب بخار نزدیک خواهد شد.

تصاویر غیررسمی بی ام و M4 CS منتشر شد
هرچند این خودرو در مقایسه با GTS، بیشتر مناسب استفاده در خیابان‌ها خواهد بود و بنابراین از بازنگری‌هایی در سیستم تعلیق بهره برده و شاسی ریلکس‌تری خواهد داشت.

هنوز هیچ اطلاعاتی درباره‌ی زمان رونمایی این خودرو وجود ندارد اما این احتمال وجود دارد که M4 CS را در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ ببینیم.