تیونر هامان این بار BMW M235i را برای پروژه جدید خود انتخاب کرده است

تمامی خودروهای BMW ظاهری اسپرت و زیبا دارند. در صورتی که تیونری مطرح همچون هامان بر روی خودروهای این شرکت کار نماید، نتیجه بسیار مطلوبی به دست می‌آید. این بار هامان با همکاری DS خودروی M235i را مورد ارزیابی قرار داده است.

شرکت تیونینگ سوئیسی DS، به یکی از فروشگاه‌های برتر محصولات شرکت مطرح هامان (Hamann) منصوب شده است. آخرین پروژهٔ شرکت‌های ذکر شده نمونهٔ روباز BMW M235i است که تحت بهینه‌سازی‌های گوناگونی قرار گرفته است. معمولاً یکی از آسان‌ترین و اقتصادی‌ترین روش‌ها برای ایجاد تمایز خودروی خود با نمونه‌های مشابه دیگر استفاده از رینگ‌های جدید است. استفاده از رینگ‌های هامان که رنگ سیاه مات دارند به گونه‌ای تکمیل کننده رنگ مشکی بدنه می‌باشد. به کار بردن این تغییر باعث جذاب‌تر این خودروی روباز شده است.

تیونر هامان این بار BMW M235i را برای پروژه جدید خود انتخاب کرده است

 BMW M235i کانورتیبل از پیشرانهٔ خیلی قدرتمند و ایده‌آلی بهره می گیرد که در گونه خود شاهکار می‌باشد. مثل M235i کوپه، این خودرو هم به توربوشارژر دو قلو در کنار پیشرانهٔ شش سیلندر خطی که کارکرد بالای سری M را به یدک می‌کشد، تجهیز شده است. این پیشرانه به جعبه دنده خودکار ۸ سرعته یا نمونهٔ ۶ سرعته دستی برای انتقال توان تولیدی، تجهیز شده است.

تیونر هامان این بار BMW M235i را برای پروژه جدید خود انتخاب کرده است

سیستم خنک کاری، مدیریت احتراق پیشرانه و تیونینگ صدای موتور کاملاً به حالت انحصاری نظیر خودروهای سری دو رده عملکردی M تقویت شده است. قدرت خروجی این پیشرانهٔ ۳ لیتری حداکثر ۳۲۰ اسب بخار می‌باشد که مابین دور موتور ۵۸۰۰ تا ۶۰۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌گردد. گشتاور خروجی هم مابین دور موتور ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌شود و مقدار آن معادل با ۳۳۰ پوند-فوت است. جعبه دنده خودکار هشت سرعته اسپرت با ویژگی لانچ کنترل، باعث می‌شود تا M235i فقط به ۴.۸ ثانیه برای رسیدن به سریع ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت نیاز داشته باشد. سرعت حداکثری خودرو هم به طور الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است.