درگ آلپینا B7 با آئودی RS6 آوانت و مرسدس E63

ب ام و آلپینا B7 دشمن دست و پا بسته‌ای نیست. این یک گرگ در لباس میش است! ظاهر سدان لوکس آلپینا باطن خشن خود را پنهان می‌کند. اگر مواظب نباشید شاید B7 شما را اذیت کند! آیا مرسدس-ای ام جی E63، آئودی RS6 آوانت و مرسدس-ای ام جی C63 S یاد گرفته‌اند که سربه‌سر آلپینا B7 نگذارند؟ فکر نمی‌کنیم!

درگ آلپینا B7 با آئودی RS6 آوانت و مرسدس E63
در ویدئوی درگی که منتشر شده B7 باید با چند خودروی پرقدرت مسابقه دهد و البته بدون هیچ مشکل خاصی پیروز از میدان خارج شود. البته B7 ب ام و استاندارد شما نیست. زیر کاپوت این هیولا پیشرانه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری بای توربوی ۶۰۸ اسب بخاری قرار دارد. البته ب ام و قدرت این خودرو را ۶۰۰ اسب بخار اعلام کرده است. این قدرت زیاد باعث می‌شود موشک لوکس باواریایی ها در ۳٫۶ ثانیه خود را از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت برساند. خوشبختانه پیست مسابقه برای رسیدن به سقف سرعت ۳۱۱ کیلومتر در ساعتی کوتاه بوده است.

درگ آلپینا B7 با آئودی RS6 آوانت و مرسدس E63
اصلاً نمی‌توان این درگ ها را کند دانست. ای ام جی E63 به نظر خود را آماده سرشاخ شدن با آلپینا نشان می‌دهد اما در پایان کار مأیوس می‌شود. پیشرانه ۸ سیلندر بای توربوی این خودرو نیز حداقل قدرت ۶۰۳ اسبی دارد. حتی C63 S نیز قدرت ۵۰۳ اسبی دارد اما همان‌گونه که می‌بینید حتی نمی‌تواند نزدیک آلپینا شود! آئودی RS6 آوانت نیز قدرت ۵۵۳ اسب بخاری داشته اما با این وجود نمی‌تواند به آلپینا غلبه کند. چه کسی می‌داند، شاید برخی از رقبا تیون شده و قدرت بیشتری هم داشته باشند اما هنوز هم نمی‌توانند مچ آلپینا را بخوابانند.


مسابقات درگ همیشه جذاب و هیجان‌انگیز هستند و این مسابقه نیز تفاوتی با بقیه ندارد. زمانی که خودروهایی با قدرت بیشتر از ۵۰۰ اسب بخار را به خط می‌کنید همه منتظر دیدن برنده هستند. در روی کاغذ آلپینا B7 یک خودروی لوکس است بنابراین شما می‌توانید با لباس میش خود حریفان را بدرید! هرگز قدرت زیاد این خودرو را دست‌کم نگیرید…