درگ بی ام و E30 تیون شده با لامبورگینی آونتادور

ارزش بی ام و سری ۳ E30 در سال‌های اخیر افزایش قابل‌توجهی داشته و برخی نمونه‌های سالم و کمیاب ۳۲۰iS و M3 معمولاً با قیمت‌های دو یا سه رقمی بین علاقه‌مندان دست به دست می‌شوند.

درگ بی ام و E30 تیون شده با لامبورگینی آونتادور
اما هنوز هم پرداخت چند هزار دلار کمتر می‌تواند شما را به یک E30 برساند که آخر هفته خوبی را تضمین خواهد کرد.

اما در طرف کاملاً متضاد ماجرا خودروهای تیون شده‌ای قرار دارند که باید با حساب بانکی درشت به سمتشان رفت تا بدین ترتیب خروجی‌های بسیار بالایی را به دست آورد. برخی از این بیمرهای تیون شده عملکردی در حد سوپرکارهای مدرن دارند که البته این موضوع به مدد تغییرات بسیار زیاد در قوای محرکه و ساختار کلی به دست می‌آید.

خب حالا شما با یک BMW سری ۳ E30 که قدرت بسیار بیشتری نسبت به M3 مدرن دارد چه‌کار می‌کنید؟ البته که با آن به یک مسابقه درگ می‌رویم و آن را با قدرتمندترین خودروها در مسابقه‌ای ۸۰۰ متری سرشاخ می‌کنیم.

E30 که در این ویدئو مشاهده خواهید کرد زندگی خود را به عنوان یک ۳۲۵i عادی شروع کرده است. اگرچه اطلاعاتی از نوع پیشرانه قرار گرفته در این پیشرانه منتشر نشده اما قدرت آن بنا به اعداد مشاهده شده در ویدئو به ۷۲۵ اسب بخار می‌رسد که اساساً بیشتر از طرف دیگر مسابقه دهنده یعنی لامبورگینی آونتادور با خروجی ۶۹۰ اسبی می باشد.

حتی با این همه قدرت زیاد هم سری ۳ سالخورده نمی‌تواند یک خطر مهم برای لامبورگینی چهار چرخ محرک باشد این‌طور نیست؟! خب همیشه چیزهای عجیب‌وغریب رخ می‌دهند بنابراین بهتر است این ویدئو را تماشا بکنید تا از چندوچون ماجرا باخبر شوید.