درگ هیجان‌انگیز نیسان GT-R و بی ام و M4

گودزیلا در برابر بیمر!

نیسان GT-R از نظر سریع بودن کاملاً شناخته شده بوده و محبوبیت بالایی نزد تیونرها دارد. این سوپراستار به حدی قدرتمند بوده که در سراسر جهان رقبای زیادی به جنگ آن رفته‌اند و البته در هر زمینه‌ای که فکرش را بکنید شیرین‌کاری کرده است: پیست درگ، دریفت و…

درگ هیجان‌انگیز نیسان GT-R و بی ام و M4
در طول این سال‌ها، یکی از حریفان گودزیلا در درگ ها بی ام و M3 بوده است.


خب این بار قضیه کمی متفاوت است زیرا در یک طرف رینگ بی ام و M4 کوپه قرار دارد که سبک‌تر و قوی‌تر از M3 بوده و در یک درگ ۴۰۰ متر باید با GT-R دست به یقه شود! فکر می‌کنیم این بیمر در برابر گودزیلا شانس بهتری داشته باشد. البته که نمی‌خواهیم نیسان بازنده باشد اما یک رقابت فشرده‌تر برای همه جذابیت بیشتری خواهد داشت.

درگ هیجان‌انگیز نیسان GT-R و بی ام و M4
در ویدئوی منتشر شده شاهد دو مسابقه هستیم. در مسابقه اول GT-R از تاج قهرمانی خود دفاع می‌کند. این خودرو فوراً ابتکار عمل را به دست گرفته و از حریف پیش می‌افتد. اگرچه M4 سریعاً دور نمی‌گیرد اما در ادامه فاصله را کمتر می‌کند. GT-R مسابقه اول را با زمان ۱۰٫۶۱ ثانیه برنده می‌شود درحالی‌که M4 زمان ۱۰٫۹۹ ثانیه‌ای را ثبت می‌کند.

درگ هیجان‌انگیز نیسان GT-R و بی ام و M4
در دومین مسابقه که گودزیلا موقعیت نزدیک‌تری به دوربین دارد استارتی دور از شرایط عالی دارد؛ اما بازهم به آسانی اول می‌شود. گودزیلای ژاپنی در مسابقه دوم سریع‌تر بوده و توانسته زمان ۱۰٫۵۹ ثانیه‌ای را ثبت کند درحالی‌که بی ام و M4 همان زمان مسابقه اول خود را تکرار می‌کند.

فکر می‌کردیم فاصله بین این دو خودرو بیشتر از این‌ها باشد اما این‌طور نشد!