دریفت هیجان‌انگیز با بی ام و M4 CS

قرارگیری یک راننده افسانه‌ای مسابقات دریفت پشت فرمان یک خودروی بی ام و M4 CS آن هم در پیست نوربرگ‌رینگ می‌تواند یک اتفاق حماسی را رقم بزند.
این همان اتفاقی است که Pennzoil به دنبال آن بود. به نظر می‌رسد این شرکت عاشق دو چیز است: خودروهای زرد رنگ و راندن روی حاشیه راه‌ها! این‌ها را همراه با صدا و تصویربرداری عالی در پیست نوربرگ‌رینگ ادغام کنید تا یک نمایش سه دقیقه‌ای فوق‌العاده را شاهد باشید.

دریفت هیجان‌انگیز با بی ام و M4 CS
داستان و ماجرایی طولانی پشت این ویدئو نیست. Rhys Millen یک پیغام دریافت می‌کند. به نظر می‌رسد او باید خودروی شماره ۸۶ را براند که البته جای آن خالیست پس به سراغ شماره ۹۸ می‌رود. اشارتی که در پایان ویدئو در پیغام متنی باز به آن برمی‌گردیم.

دریفت هیجان‌انگیز با بی ام و M4 CS

دریفت هیجان‌انگیز با بی ام و M4 CS
رانندگی با این بی ام و M4 CS همانند فیلم‌های سریع و خشن است. هرچند علاوه بر جهنم سبز، او این خودرو را به جاده‌های اطراف و اتوبان نیز می‌برد که مسیرهایی بسیار زیبا و خواستنی هستند.این بی ام و M4 CS با یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه نیمه اتوماتیک و پیشرانه‌ای ۴۶۰ اسبی با انتقال نیرو به چرخ‌های عقب ارائه می‌شود که در این فیلم نیز به خوبی، جذابیت‌های تعویض دنده آن را احساس می‌کنیم.خوب پیش از اینکه تصمیم نهایی خود را برای خرید این خودرو بگیرید، می‌توانید این ویدئوی هیجان‌انگیز را تماشا کنید تا بدون هیچ تردیدی به‌سوی اولین نمایندگی بی ام و البته در خارج از ایران رهسپار شوید.