رندری جذاب از نسل جدید بی ام و X5 M

اندکی پس از معرفی رسمی چهارمین نسل بی ام و X5، تصویری از نسخه پرچم‌دار X5 M نیز منتشر شده اما متأسفانه این تصویر رسمی نیست.

در رندری که مشاهده می‌کنید سپر جلوی بازنگری شده با آپرون فیبر کربنی، جلوپنجره مشکی، رکاب‌های جانبی به‌روز شده و پوشش فیبر کربنی آینه‌های جانبی و سقف مشهود هستند. در نمای عقب نیز یک دیفیوزر گیرا و خروجی‌های اگزوز دوبل کوچک‌تر از نمونه‌های بکار رفته در مدل xDrive30d دیده می‌شوند.

رندری جذاب از نسل جدید بی ام و X5 M
کلیت بدنه این خودرو دارای شاخصه‌های بخش M بی ام و بوده و به عنوان تکمیل کننده پازل نیز رینگ‌های جدیدی در نظر گرفته شده‌اند.

علیرغم اینکه نسل جدید بی ام و X5 M در مقایسه با نسل قبلی با رشد ابعاد مواجه بوده اما کمی سبک‌تر از آن خواهد بود. پلتفرم CLAR و دیگر ریزه‌کاری‌های مهندسان بی ام و باعث می‌شود هندلینگ این خودرو بهبود یابد و پیشرانه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری توئین توربو نیز باعث خواهد شد این خودرو با شاسی بلندهای اسپورت و رده بالایی همچون پورشه کاین توربو شاخ‌به‌شاخ شود.

رندری جذاب از نسل جدید بی ام و X5 M
گفته شده نسل جدید بی ام و X5 M قدرتی در حد ۶۰۰ اسب بخار خواهد داشت بنابراین شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت زیر ۴ ثانیه را متصور هستیم.

هنوز زمانی رونمایی دقیق این شاسی‌بلند اسپورت مشخص نشده است اما احتمال رونمایی رسمی از X5 M جدید در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ که از ماه اکتبر شروع می‌شود وجود دارد.