قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019

بی ام و M2 کامپتیشن ۲۰۱۹ حدود یک ماه پیش معرفی شد و سرانجام قیمت و مشخصات دقیق این خودرو اعلام شده است. این خودرو تابستان سال جاری وارد بازار آمریکا می‌شود.

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019
بنا به گزارش BMW بلاگ، این خودرو قیمت پایه ۵۸۹۰۰ دلاری دارد که نسبت به M2 کوپه افزایش ۴۴۰۰ دلاری را نشان می‌دهد. این خودرو دارای آپشن های گوناگونی خواهد بود که از جمله آن‌ها می‌توان به رنگ متالیک (۵۵۰ دلار)، مونروف (۱۰۵۰ دلار) و یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه (۲۹۰۰ دلار) اشاره کرد.اگر این آپشن ها آسیبی به حساب بانکی شما نمی‌رسانند پس بهتر است پکیج‌های زیادی را نیز از نظر بگذرانید. پکیج اجرایی ظاهراً قیمت ۸۵۰ دلاری داشته و شامل چراغ‌های LED تطبیقی، غربیلک فرمان گرم شونده، شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند و پایش محدودیت سرعت می‌باشد. خریدارانی که به دنبال چیزی پرفورمنس هستند می‌توانند پکیج M درایور با قیمت ۲۵۰۰ دلار را سفارش دهند که باعث افزایش حداکثر سرعت خودرو به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت می‌شود و همچنین باعث حضور مالک در مرکز پرفورمنس BMW در کارولینای جنوبی خواهد شد.

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019
اگرچه افزایش قیمت ۴۴۰۰ دلاری این خودرو نسبت به مدل کوپه کاملاً زیاد است اما بهبودهای آن نیز نسبت به نمونه استاندارد کاملاً پررنگ جلوه می‌کند. پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی جدید این خودرو قدرت ۴۰۵ اسب بخاری و گشتاور ۵۵۰ نیوتون متری دارد. M2 کامپتیشن زمانی که به گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه سفارشی مجهز باشد ظرف مدت ۴ ثانیه از سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

قیمت و مشخصات بی ام و M2 کامپتیشن 2019جدای از به‌روزرسانی پیشرانه، این خودرو دارای سیستم خنک‌کنندگی بهبود یافته‌ای است که دارای سه رادیاتور بوده و خنک‌کننده روغن اضافی دارد. دیگر موارد متمایز این خودرو شامل میله سیستم تعلیق پلاستیکی تقویت شده با فیبر کربنی، سیستم فرمان بازنگری شده و سیستم ترمز قوی‌تر با دیسک‌های بزرگ‌تر است.


بی ام و M2 کامپتیشن برخی تغییرات ظاهری نیز دارد که دربردارنده سپر جلوی جدید، آینه‌های آئرودینامیک و رینگ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی است. داخل کابین نیز صندلی‌های اسپورت جدید به همراه فرمان M بکار رفته است.