قیمت و مشخصات بی ام و X5 مدل 2019

از دیدن نسل جدید بی ام و X5 ذوق کرده و می‌خواهید بدانید که قیمت آن چقدر است؟ خب دیگر نیازی به انتظار زیاد نیست زیرا باواریایی ها جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری این شاسی‌بلند لوکس را اعلام کرده‌اند.

قیمت و مشخصات بی ام و X5 مدل 2019
چهارمین نسل X5 قیمت پایه ۶۰۷۰۰ دلاری داشته و با اضافه شدن ۹۹۵ دلار هزینه تحویل به این مبلغ قیمت خودرو حداقل به ۶۱۶۹۵ دلار می‌رسد. این قیمت برای مدل xDrive40i بوده و نسبت به مدل X5 xDrive35i 2018 قبلی افزایش قیمت ۱۲۰۰ دلاری را نشان می‌دهد.

قیمت و مشخصات بی ام و X5 مدل 2019
اما انتخاب مدل سطح بالاتر X5 xDrive50i حداقل بودجه‌ی ۷۵۷۵۰ دلاری را طلب می‌کند. این قیمت ۱۷۰۰ دلار بیشتر از قیمت مدل نسل قبلی می‌باشد. مشتریان همچنین خواهند توانست پکیج‌های متنوعی را انتخاب کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به پکیج‌های xLine و M اسپورت و پکیج آفرود جدید به همراه سیستم تعلیق بادی و دیفرانسیل عقب با قفل شوندگی مکانیکی اشاره کرد.اما انتخاب پکیج موردعلاقه اهمیتی ندارد زیرا X5 2019 لیست بلندبالایی از تجهیزات استاندارد را داراست که از جمله آن‌ها می‌توان لانچ کنترل، دامپرهای دینامیک، چراغ‌های جلوی LED، سانروف پانورامیک و طیف وسیعی از سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده را نام برد.

قیمت و مشخصات بی ام و X5 مدل 2019


کراس اوورها همچنان پرفروش‌ترین محصولات بی ام و در آمریکا بوده و ماه پیش ۵۳ درصد فروش این شرکت را تشکیل داده‌اند. از حدود ۳۰ هزار خودروی فروخته شده‌ی بی ام و در ماه ژوئن، ۱۰۳۰۲ دستگاه به سری X و به‌طور دقیق‌تر ۴۳۵۵ دستگاه به X5 تعلق داشته است. عرضه‌ی نسل جدید این کراس اوور بیش از پیش باعث افزایش فروش این برند در کلاس شاسی بلندهای لوکس میان سایز خواهد شد.

قیمت و مشخصات بی ام و X5 مدل 2019

رندری از بی ام و X5 M Power توسط امیرحسین وطن آرا