لوازم جانبی لوکسی که به اندازه قیمت یک خودرو گران هستند

خودروهای لوکس افزون بر هزینه‌های ضروری که اقتضای کلیه خودروهاست، لوازم جانبی دیگری نیز دارا می‌باشند که قیمت آنها عقل از سر آدم می‌برد.

خودروهای لوکس با برندهای مشهور بین المللی چند مدتی است که جای خود را در میان هزینه‌های ریز و درشت طبقه مرفه جامعه باز کرده است.

خودروهایی که افزون بر هزینه‌های ضروری به اقتضای شرایط و زمان، لوازم جانبی نیز دارا می‌باشند که قیمتشان صفرهای زیادی را در برمیگیرد.

در این گزارش تعدادی از لوازم جانبی مدل‌های مختلف خودروی BMW  در بازار کشور را بررسی کرده‌ایم که در برخی موارد هزینه این لوازم جانبی به اندازه قیمت خودروهای سواری تولید داخل است.

ریل سقف BMW X1 مدل‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۵ با قیمت تقریباً یک میلیون و ۸۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود. و نیز واشر ریل سقفی این مدل در بازار با قیمت ۳۱۴ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بال عقب M BMW سری ۵ در بازار با قیمتی در حدود ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

ریموت کنترل DVD  BMW با توجه به مدل آن از قیمت ۱۴۵ هزار تومان تا قیمت ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود.

ست کامل زیرپایی مشکی BMW در بازار در حدود قیمت‌های ۷۴۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار قیمت گزاری شده است.

هدفون‌های BMW با توجه به قابلیت‌هایی که دارند حدود ۴۶۰ هزار تا ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری می‌شوند.

در پایان کیت کامل اگزوز آرمتریکس BMW با قیمت ۱۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌گردد که قیمت آن برابر یک دستگاه سواری تولید داخل می‌باشد.

لوازم جانبی لوکسی که به اندازه قیمت یک خودرو گران هستند