معرفی سریع‌ترین خودرو روباز دنیا، BMW M4 F83

شرکت تیونینگ جی پاور (G-Power) محصول انحصاری دیگری ارائه کرده است. جدیدترین محصول این شرکت، نمونهٔ تقویت شدهٔ BMW M4 می‌باشد.
شرکت‌های بسیاری به تیونینگ خودروهای بام و می‌پردازند. اکنون جی پاور (G-Power) تیونر مطرح آلمانی، به تقویت BMW M4 F83 روباز پرداخته است. کارکرد این خودرو به صورت قابل توجهی ارتقاء پیدا کرده است و خود را به عنوان سریع‌ترین خودرو روباز جهان معرفی می‌کند.

معرفی سریع‌ترین خودرو روباز دنیا، BMW M4 F83

شرکت تیونینگ جی پاور (G-Power) محصول انحصاری دیگری ارائه کرده است. جدیدترین محصول این شرکت، نمونهٔ تقویت شدهٔ BMW M4 نام دارد. جی پاور موفق به افزایش توان خروجی M4 به ۶۰۰ اسب بخار شده است. M4 دارای پیشرانهٔ ۶ سیلندر خطی ۳ لیتری و توربوشارژ شده است که ۴۳۱ اسب بخار توان و ۵۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌نماید. با بروزرسانی برنامه‌های کنترلی ماژول کنترل (ECU) به نسخهٔ اول ۲Bi-Tronik، توان M4 به ۵۲۰ اسب بخار و گشتاور آن به رقم فوق‌العاده ۷۰۰ نیوتن متر ارتقاء پیدا کرده است.
به جهت رسیدن به توان ۶۰۰ اسب بخاری، متخصصان جی‌پاور از بروزرسانی‌های نرم افزاری در کنار ارتقای سخت‌افزاری بهره برده‌اند. به این ترتیب آخرین محصول این شرکت تیونینگ در دور موتور ۶۵۰۰ دور بر دقیقه، ۶۰۰ اسب بخار و هم‌چنین ۷۴۰ نیوتن‌متر گشتاور را در بازهٔ ۴۰۰۰ تا ۵۵۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌نماید.

معرفی سریع‌ترین خودرو روباز دنیا، BMW M4 F83

M4 جی‌پاور ارتقای زیادی در قسمت شتاب تجربه کرده است. این خودرو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت فقط به ۳٫۷ ثانیه زمان نیاز خواهد داشت. هم‌چنین به لطف حذف محدود کنندهٔ حداکثر سرعت M بیشترین سرعت این خودرو به ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.
صدای منحصر به فرد اگزوزهای خروجی محصولات هر شرکت تیونینگ را می‌توان مشخصه و امضای آن‌ها بیان کرد. جی‌پاور (G-Power) هم در همین موضوع از سیستم اگزوز سفارشی فوق العاده سبک و از جنس تیتانیوم استفاده کرده است که صدای گوش‌نوازی از طریق چهار خروجی اگزوز فیبرکربنی ۹۰ میلی‌متری تولید می‌نماید.
در آخر، به منظور دستیابی به بالاترین سطح عملکرد، G-Power از سیستم تعلیق قابل تنظیم G4M RS و دو جفت رینگ ۲۱ اینچی و آلومینیومی Hurricane RR استفاده کرده است. تایرهای ۲۴۵/۳۰R21/ در محور جلو و ۲۹۵/۲۵R21/ در محور عقب هم عملکرد خوب این خودرو را تضمین می‌کنند.

معرفی سریع‌ترین خودرو روباز دنیا، BMW M4 F83