پروژه جوان‌سازی بی ام و M4 در سال 2017

پس از حدود ۳ سال حالا وقت فیس‌لیفت بی ام و M4 است. در سال ۲۰۱۷ بی ام و یکی از پرفروش‌ترین خودروهای M خود را بازنگری کرده و آن را به عنوان مدل ۲۰۱۸ روانه‌ی بازار آمریکا خواهد کرد. علاوه بر تغییرات بصری صورت گرفته در M4 GTS و M4 CS، سواری این اسپورت کوپه نیز اصلاح می‌شود. زیر کاپوت بی ام و به استفاده از همان پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری S55 ادامه خواهد داد اما توان ۴۲۵ اسب بخاری خودرو در مدل فیس لیفت به ۴۵۰ اسب بخار افزایش خواهد یافت. این میزان نیروی تولیدی در واقع برابر با توان M4 با پکیج مسابقه‌ای است.

پروژه جوان‌سازی بی ام و M4 در سال 2017
هیچ شکی وجود ندارد که قوای محرکه‌ی S55 بی ام و قادر به تولید نیروی بیشتری نسبت به نسخه‌ی کنونی است بنابراین با اضافه شدن این اسب‌های اضافی، محبوبیت مدل‌های کوپه و کانورتیبل M4 در میان طرفداران بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

پروژه جوان‌سازی بی ام و M4 در سال 2017
تصاویر جاسوسی اخیر نشان می‌دهند که M4 چراغ‌های جلو و عقب جدیدی دارد. در بخش پشتی این خودرو دارای اسپویلر M پرفورمنس است. در این بخش شاهد چراغ‌های OLED پوشیده شده هستیم اما هنوز نمی‌دانیم که این چراغ‌ها به‌صورت استاندارد نصب خواهند شد یا اینکه متعلق به مدل‌های تولید محدود هستند.

پروژه جوان‌سازی بی ام و M4 در سال 2017
علاوه بر موارد یاد شده می‌توان گفت همه‌ی نمونه‌های تست شده رینگ‌های ۲۰ اینچی ۶۶۶M پکیج مسابقه‌ای را به همراه دارند.


با تمامی به‌روزرسانی‌ها، LCI M4 کوپه و کانورتیبل افزایش بها نیز خواهند داشت اما این افزایش قیمت چندان چشمگیر نخواهد بود.

منبع: bmwblog