پکیج M پرفورمنس برای شاسی بلندهای بی ام و

اگر خواهان خرید یکی از جدیدترین شاسی بلندهای BMW هستید روش‌های نوینی برای ارتقای X2، X3 و X4 وجود دارد. پکیج M پرفورمنس تدارک دیده شده برای این محصولات باعث اسپورت تر شدن ظاهر و کابین خودروها می‌شود. کار را با نوشته‌های M پرفورمنس کناری آغاز می‌کنیم که به شما یادآور می‌شوند با خودرویی استاندارد و معمولی طرف نیستید. در مدل X2 شاهد نوشته‌های مشکی براق در جلو به همراه جلوپنجره‌ای مشکی و براق هستیم.

پکیج M پرفورمنس برای شاسی بلندهای بی ام و
هر سه محصول BMW را می‌توان با پوشش‌های پلاستیک تقویت شده با فیبر کربن برای آینه‌های جانبی سفارش داد. این پوشش از چندین لایه پوششی تشکیل شده و پایان بخش کار آن پولیشی براق برای درخشیدن حتی در شب می‌باشد. نیازی به گفتن نیست که چندین رینگ جدید با حداکثر سایز ۲۰ اینچی برای X2 و ابعاد ۲۱ اینچی برای نسخه‌های X3 و X4 وجود دارد.


یکی از ویژگی‌های متمایز این محصولات پروژکتورهای LED روی درب‌هاست که جایگزین چراغ ورود استاندارد و نوشته گرافیکی بی ام و M روی زمین می‌شود.

پکیج M پرفورمنس برای شاسی بلندهای بی ام و
با قدم گذاشتن به کابین شاهد کف‌پوش‌های M پرفورمنسی خواهید بود که به لوکس‌تر شدن فضا کمک می‌کنند. هر سه شاسی‌بلند بی ام و را به‌صورت سفارشی می‌توان با غربیلک فرمان M پرفورمنس که با آلکانترا و چرم پوشیده شده سفارش داد.افرادی که می‌خواهند خودروی خاص‌تری داشته باشند می‌توانند تریم فیبر کربن و چرم را برای غربیلک فرمان سفارش دهند. البته این آپشن تنها برای X3 و X4 ارائه می‌شود. نهایتاً مواردی همچون پدال شیفترهای فیبر کربنی در دو برادر بزرگ‌تر تکمیل کننده تغییرات هستند.برای اطلاع از قیمت‌های آپشن های منتشر شده باید با نمایندگی‌های BMW تماس بگیرید اما قطعاً این آپشن ها ارزان نخواهند بود. در کل بی ام و گفته این آپشن ها از تجربه کمپانی در موتور اسپورت بی ام و M الهام گرفته‌اند.