پیش نمایش BMW سری دو 2017

BMW در حال به روز رسانی زنجیره توان مدل‌های سری دو برای سال ۲۰۱۷ است. نسخه کوپه و سقف باز به ترتیب از آخرین مدل‌های پیشرانه ۴ و ۶ سیلندری استفاده می‌کنند و عملکرد خوب را در کنار بازدهی مناسب ارائه می‌دهند. این خودرو نشان جدیدی به خاطر کارایی‌های مختلفش دریافت خواهد کرد.

در رده‌های پایین، مدل۲۳۰i جدید  جای خودش را به ۲۲۸i داده است. ۲۳۰i یک خودروی توربو شارژ دو لیتری چهار سیلندر اسپرت محسوب می‌شود، حداکثر توان این خودرو ۲۴۸ اسب بخار برآورد می‌شود که نسبت به ۲۴۰ اسب بخار در نسخه پیشین پیشرفت داشته است. حداکثر گشتاور این خودرو ۲۵۸ پوند فوت است که تغییر چندانی تجربه نکرده است.

پیش نمایش BMW سری دو 2017

  • پیش نمایش BMW سری دو 2017
  • پیش نمایش BMW سری دو 2017

در رده‌های بالاتر، مدل M240i جایگزین M235i شده است. سری‌های عملکرد بالای M از یک پیشرانه سه لیتری شش سیلندر استفاده می‌کنند در حالی که توان این خودرو ۳۳۵ اسب بخار و گشتاور آن ۳۶۹ پوند فوت گزارش شده است. در نسخه قبلی شاهد توان ۳۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۳۳۰ پوند فوتی بوده‌ایم.

جعبه دنده این سری شش سرعته دستی و هشت سرعته خودکار است همچنین سیستم تمام چرخ‌ها محرک همچنان در مدل‌های سری M دیده می‌شود. مدل کوپه M240i از گیربکس هشت سرعته با قابلیت انتقال نیرو به تمام چرخ‌ها استفاده می‌کند که سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۴.۲ ثانیه طی می‌کند، درست ۰.۲ ثانیه سریع‌تر از نسخه‌های قبلی.

جالب است بدانید که نسخه کوپه تمام چرخ محرک M240i به اندازه نسخه دیفرانسیل عقب M2 که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد سریع است. مدل M2 تغییری برای سال ۲۰۱۷ نخواهد کرد. این خودرو از پیشرانه شش سیلندر سه لیتری توربو شارژ شده استفاده می‌کند که ۳۶۵ اسب بخار توان و ۳۶۹ پوند فوت گشتاور تولید می‌کند.

پیش نمایش BMW سری دو 2017

  • پیش نمایش BMW سری دو 2017
  • پیش نمایش BMW سری دو 2017

مصرف سوخت این خودرو و قیمت آن هنگامی که عرضه خودرو نزدیک است یعنی در تابستان امسال اعلام می‌شود. بیشترین تغییرات در فروش خودروهای سری یک هاچبک BMW را شاهد خواهیم بود.