۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

صندلی‌های عقب خودروهای کوپه یکی از اصلی‌ترین مشکلات آن‌ها است و افراد بالغ در اکثر موارد نمی‌توانند به راحتی در آن صندلی‌ها بنشینند. در ادامه با ۱۰ خودروی کوپه آشنا خواهیم شد که برای سرنشینان عقب این مشکل را با صندلی‌های مناسب رفع کرده‌اند.

با وجود اینکه در بین جوانان خودروهای کوپه از محبوبیت زیادی برخوردار هستند اما اغلب این خودرو به دلیل صندلی‌های پشتی ناراحتشان معروف هستند. البته افراد بزرگ سال می‌توانند در صندلی‌های پشتی جا شوند و این صندلی‌ها دارای کمربند ایمنی هستند اما در بسیاری از کوپه‌ها از صندلی پشتی به عنوان مکانی برای قرار دادن کیف و برای کودکان استفاده می‌شود. در این میان برخی از کوپه‌ها از صندلی‌های پشتی مناسب و راحتی برخوردار هستند و بدون هیچ مشکلی دو آدم بالغ می‌توانند در آنجا بنشینند. در این مقاله ۱۰ مورد کوپه در رده بندی قیمتی متفاوت را به شما معرفی خواهیم کرد که در این لیست قرار دارند.

Scion tC: جادار و کاربردی

برای صندلی‌های عقب دارای ۹۲٫۴۵ سانتی متر فضای سر، ۱۳۲٫۳۳ سانتی متر فضای شانه و ۸۷٫۸۸ سانتی متر فضای پا است.

یکی از خودروهای کاربردی و کوپه سایون tC است که در آن برای سرنشینان عقب و بار فضای زیادی وجود دارد و البته در بخش پشتی این صندلی‌ها امکان خم شدن نیز است و با توجه به این قابلیت در سفرهای طولانی سرنشینان پشتی می‌توانند آرامش کاملی داشته باشند. امکان سفارش سازی، یکی دیگر از مزیت‌های این محصول است. امکانات جانبی و قابلیت‌های زیادی توسط شرکت تولید کننده برای مشتریان فراهم شده است که مشتریان می‌توانند خودروهای خود را از طریق آن‌ها زیباتر کنند. البته اگر تصمیم دارید این خودرو را خریداری کنید بهتر است عجله کنید؛ زیرا نسخه‌های بعد از ۲۰۱۶ در زمینه پلاک گذاری مشکلاتی خواهند داشت.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

کیا فورت کوپه: دارای ظاهری کوچک و داخلی بزرگ

برای صندلی‌های عقب دارای ۹۲٫۴۵ سانتی متر فضای سر، ۱۳۴٫۶ سانتی متر فضای شانه و ۹۱٫۲ سانتی متر فضای پا است.

کیا Forte کوپه با وجود اینکه دارای ظاهری کوچک از لحاظ بدنه است، اما با در اختیار گذاشتن فضای داخلی بزرگ به سرنشینان باعث می‌شود به سادگی چهار انسان بالغ بتوانند با آن سفر کنند. این محصول در کلاس خودش یکی از خودروهای جادار است و البته امکانات راحتی زیاد و ویژگی‌های ممتازی نیز در آن تعبیه شده است که Forte می‌تواند با محصولات مختلفی با کمک آن‌ها رقابت کند. اگر قصد خرید این خودرو را دارید باید آمادگی این را داشته باشید که سطح آدرنالین در بدنتان افزایش یابد. نسخه Forte Koup SX از سیستم تعلیق اسپرت به صورت استاندارد استفاده می‌کند و مجهز به پیشرانهٔ ۱٫۶ لیتری توربو با ۲۰۱ اسب بخار شده است که همراه با جعبه دنده استاندارد ۶ سرعته دستی است.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

هوندا سیویک کوپه: خودرویی جمع و جور

در مدل ۲۰۱۵ برای صندلی‌های عقب دارای ۸۷.۱۲ سانتی متر فضای سر، ۱۳۲.۶ سانتی متر فضای شانه و ۷۸.۲۳ سانتی متر فضای پا است.

یکی از محصولات نسبتاً خوش قیمت در بازار هوندا سیویک کوپه است که در نسخه ۲۰۱۵ آن نیز سرنشینان فضای زیادی را در اختیار دارند. البته تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به مدل ۲۰۱۶ است و بنا به گفته‌ها ۲۱٫۳ سانتی متر فضای داخلی این نسخه افزایش یافته و برای سرنشینان عقب ۱۲٫۷ سانتی متر فضای بیشتری در نظر گرفته شده است. این محصول به پیشرانهٔ ۱٫۵ لیتری با ۱۷۴ اسب بخار و چهار توربو مجهز است که در شهر ۹٫۱ و در جاده ۶٫۹ لیتر بر هر ۱۰۰ کیلومتر نیاز به سوخت خواهد داشت. فضای زیاد برای سرنشینان به خصوص برای سرنشینان بخش عقب یکی از مزایای اصلی سیویک می‌باشد.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

هوندا آکورد کوپه: دارای ۵ صندلی و موتوری V-6

در مدل ۲۰۱۵ برای صندلی‌های عقب دارای ۹۴٫۵ سانتی متر فضای سر، ۱۳۹.۹۵ سانتی متر فضای شانه و ۸۵.۶ سانتی متر فضای پا است.

یکی دیگر از خودروهای کوپه که دارای فضای داخلی بزرگی است هوندا آکورد می‌باشد و در صندلی‌های عقب به راحتی دو انسان بالغ می‌توانند بنشینند. البته در صندلی پشتی بین دو نفر دیگر امکان نشستن فرد سومی نیز وجود دارد (البته با نشستن نفر سوم در بخش پشتی برای آن‌ها آسایش چندان کاملی را به همراه نخواهد داشت.)

البته در زمینهٔ توانایی‌های حرکتی نیز هوندا برای آکورد کم نگذاشته است و این خودرو با جعبه دنده ۶ سرعته دستی و از پیشرانهٔ V-6 بهره می‌برد.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

فولکس واگن بیتل کوپه: دارای ظاهری یکپارچه و شیک

در مدل ۲۰۱۵ برای صندلی‌های عقب دارای ۹۴٫۲۳ سانتی متر فضای سر، ۱۲۴.۵ سانتی متر فضای شانه و ۷۹.۷ سانتی متر فضای پا است.

فولکس واگن بیتل گزینه مناسبی برای شما است اگر به دنبال محصولی شیک و جمع و جور می‌گردید. در این محصول فضایی برای حمل بار وجود خواهد داشت و هم چنین به راحتی ۴ نفر نیز می‌توانند در آن جا شوند. اگر به دنبال هیجان هستید باید بدانید سری R این خودرو، دارای موتوری به قدرت ۲۱۰ اسب بخار و ۲ لیتری توربو است که از جعبه دنده ۶ سرعته دستی استفاده می‌کند. البته بیتل Dune نیز می‌تواند برای شما گزینه بسیار مناسبی باشد اگر محصولی را دوست دارید که به سقف بازشو مجهز باشد.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

BMW سری ۴: مجلسی و شیک

در مدل ۲۰۱۵ برای صندلی‌های عقب دارای ۸۵.۶ سانتی متر فضای سر، ۱۳۱.۳ سانتی متر فضای شانه و ۹۱.۷ سانتی متر فضای پا است.

اساساً BMW سری ۳ و ۴ در نسخه‌های کوپه و چهار در در اختیار سرنشینان خود فضای کافی قرار می‌دهند و البته پیشرانه قدرتمندی را هم دارا هستند. BMW سری ۴ دارای هندلینگ بسیار خوبی است و در اختیار راننده نیز شتاب مناسبی را قرار می‌دهد. باید گفت BMW سری ۴ می‌تواند برای افرادی هم که در مناطق چهار فصل زندگی می‌کنند بسیار مناسب باشد زیرا می‌توانند از قابلیت چهار چرخ متحرک هم بهره ببرند.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

مرسدس بنز E کلاس کوپه: مدرن و بسیار شیک

برای صندلی‌های عقب دارای ۹۰.۲ سانتی متر فضای سر، ۱۲۴.۲ سانتی متر فضای شانه و ۸۲.۸ سانتی متر فضای پا است.

مرسدس بنز E کلاس کوپه در دو نسخه عرضه می‌شود که به توربو شارژر با پیشرانه‌های V-6 و V-8 مجهز هستند که دارای ظاهری بسیار زیبا هستند. فضای داخلی این محصول بسیار دل باز است زیرا این خودرو بدون ستون طراحی شده است. البته دلیلی برای آرامش بیشتر سرنشینان عقب نیز وجود دارد و آن سانروف پانورامیک این خودرو است. ای کلاس کوپه برای سفرهای جاده‌ای بسیار مناسب است و خودرویی زیبا و جادار می‌باشد.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

مازراتی گرن توریسمو: آرام بخش و زیبا به سبک ایتالیایی‌ها

برای صندلی‌های عقب دارای ۸۷.۱ سانتی متر فضای سر، ۱۳۲.۳ سانتی متر فضای شانه و ۷۶.۴ سانتی متر فضای پا است.

مازراتی گرن توریسمو محصولی بسیار زیبا، آرام بخش و لوکس است که دارای فضای داخلی نسبتاً بزرگی است. پیشرانهٔ این خودرو که توسط فراری ساخته شده است از نوع هشت سیلندر و ۴.۷ لیتری با توان خروجی ۴۵۴ اسب بخار است. در این خودروی کوپه به واسطهٔ فضای کافی سرنشینان عقب نیز می‌توانند سفر خوبی را تجربه کنند.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

مرسدس بنز S کلاس کوپه: دارای فضایی اسپرت پر از آرامش

برای صندلی‌های عقب دارای ۱۰۰.۳ سانتی متر فضای سر، ۱۵۰.۱ سانتی متر فضای شانه و ۱۰۹.۲ سانتی متر فضای پا است.

مرسدس بنز S کلاس کوپه یکی از اصلی‌ترین رقبای هر خودروی کوپه‌ای می‌تواند باشد. همهٔ بخش‌های این خودرو به خوبی ساخته شده‌اند. به کمک اس کلاس کوپه سفرهای طولانی بسیار لذت بخش خواهند بود و این لذت به سه سرنشین دیگر و همچنین به راننده منتقل خواهد شد. این خودرو دارای فضای داخلی مناسب و نسبتاً بزرگ است و دارای طراحی داخلی بسیار زیبا است و سرنشینان عقب نیز می‌توانند راحت باشند. این خودرو با دو پیشرانهٔ مختلف در بازار عرضه می‌شود که S63 AMG نام یکی از آن‌ها است و توان خروجی ۵۷۷ اسب بخاری ارائه می‌دهد. دیگری نیز برچسب S65 AMG را به همراه دارد و توان ۶۲۱ اسب بخاری را ارائه می‌دهد.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند

رولز رویس Wraith: نهایت اصالت و زیبایی

برای صندلی‌های عقب دارای ۹۴ سانتی متر فضای سر، ۱۳۸.۹ سانتی متر فضای شانه و ۹۳.۷ سانتی متر فضای پا است.

خودروی رولز رویس Wraith بسیار لوکس و نفیس است که قابلیت شخصی سازی‌اش یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های آن به حساب می‌آید. شما قادر خواهید بود نظرات شخصی خود را در رنگ بندی و سایر بخش‌های داخل این خودرو اعمال کنید. پیشرانهٔ V-12 این خودرو نیز می‌تواند در اختیار راننده ۵۹۰ پوند فوت گشتاور و ۶۲۴ اسب بخار توان را قرار دهد و بدین ترتیب با فشردن پدال گاز در هر سرعتی که باشید می‌توانید شتاب بسیار خوبی را تجربه کنید.

۱۰ خودروی کوپه که برای سرنشینان عقب فضای مناسبی دارند